20 Mayıs 2024
weather
20°
Künye İletişim
Sivas Haberleri
Sivas
PARÇALI BULUTLU
16°
Ara
ANASAYFA Asayiş Uyuşturucu Ticaretine Jandarma Ekipleri Darbe Vurdu! İran Plakalı Otobüste Büyük Operasyon

Uyuşturucu Ticaretine Jandarma Ekipleri Darbe Vurdu! İran Plakalı Otobüste Büyük Operasyon

Sivas İl Jandarma Komutanlığı, Uyuşturucu Ticaretine Darbe Vurdu! İran Plakalı Otobüste Büyük Operasyon Akıncılar İlçesi D-100 karayolu üzerinde yapılan bir operasyonla, uyuşturucu ticareti yapan bir şebeke daha çökertildi.
yazar
Güven KOCAAVCI
Genel Yayın Yönetmeni
Uyuşturucu Ticaretine Jandarma Ekipleri Darbe Vurdu! İran Plakalı Otobüste Büyük Operasyon

Sivas İl Jandarma Komutanlığı, Uyuşturucu Ticaretine Darbe Vurdu! İran Plakalı Otobüste Büyük Operasyon

Sivas İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu madde imal ve ticaretine karşı gerçekleştirdiği etkili operasyonlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak, 08 Ocak 2024 tarihinde Akıncılar İlçesi D-100 karayolu üzerinde yapılan bir operasyonla, uyuşturucu ticareti yapan bir şebeke daha çökertildi.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, aldıkları istihbarat ve duyumlar doğrultusunda başarılı bir operasyon düzenledi. Yol kontrolü ve arama faaliyetlerini içeren operasyon kapsamında, İran plakalı bir yolcu otobüsü gözaltına alındı. Yapılan detaylı kontrolde, aracın çeşitli bölgelerinde toplamda (600) adet yeşil reçeteye tabi yabancı menşeili Diazepam isimli sentetik ecza hapı ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak (1) şüpheli şahıs gözaltına alınarak cezaevine sevk edildi. İl Jandarma Komutanlığı, bu tür operasyonların devam edeceğini belirterek vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlama konusundaki kararlılığını vurguladı. Halkın desteğiyle, uyuşturucu ticaretine karşı gerçekleştirilen bu tür operasyonlarla suçla mücadelede önemli bir adım daha atılmış oldu.

Sivas İl Jandarma Komutanlığı yetkilileri, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak adına alınan tüm tedbirlerin artırılacağını ve aynı azimle devam edileceğini ifade etti. Bu tür operasyonların, sadece suçla mücadelede değil, aynı zamanda toplumun güvenliğini sağlamak adına yapılan önemli adımlar olduğu belirtildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Balıkesir'de Yürüyüş ve Miting alanları değiştirildi!

Balıkesir'de Yürüyüş ve Miting alanları değiştirildi!