13 Haziran 2024
weather
29°
Künye İletişim
Facebook
ANASAYFA Genel Balıkesir Gönen'de Büyük Uyuşturucu Çetesi Çökertildi!

Balıkesir Gönen'de Büyük Uyuşturucu Çetesi Çökertildi!

Balıkesir Jandarma Operasyonu: Gönen'de Büyük Uyuşturucu Çetesi Çökertildi, Operasyon kapsamında yakalanan şüpheliye ait ikamette, toplamda 3.215 gram toz esrar, 650 gram kubar esrar, 3 adet uyuşturucu kullanma aparatı (payp) ve 1 adet tabanca ele geçirildi.

yazar
Güven KOCAAVCI
Genel Yayın Yönetmeni
Balıkesir Gönen'de Büyük Uyuşturucu Çetesi Çökertildi!

Balıkesir Jandarma Operasyonu: Gönen'de Büyük Uyuşturucu Çetesi Çökertildi!

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı, titizlikle yürütülen istihbarat çalışmalarının ardından Gönen ilçesinde faaliyet gösteren büyük bir uyuşturucu çetesine yönelik etkili bir operasyon düzenledi. 03 Ocak 2024 tarihinde icra edilen bu operasyonda, şüphelinin ikamet adresi ve eklentilerinde gerçekleştirilen faaliyetler neticesinde çarpıcı sonuçlar elde edildi.

Operasyon kapsamında yakalanan şüpheliye ait ikamette, toplamda 3.215 gram toz esrar, 650 gram kubar esrar, 3 adet uyuşturucu kullanma aparatı (payp) ve 1 adet tabanca ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli, emniyet birimleri tarafından adalet önüne çıkarılacak.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı, emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması adına gerçekleştirdiği bu başarılı operasyonla suçla mücadelesini sürdürmekte ve halkın güvenliğini ön planda tutmaktadır. Toplumun huzur ve güvenliği için yapılan bu çalışmalar, suçların azaltılması ve suçluların adalete teslim edilmesi amacıyla kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ING Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Final 2024: 4-5 Ocak'ta

ING Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Final 2024: 4-5 Ocak'ta