20 Mayıs 2024
weather
20°
Künye İletişim
Sivas Haberleri
Sivas
PARÇALI BULUTLU
16°
Ara
ANASAYFA Haberler Vali Ustaoğlu'ndan Çalışan İdareciler Günü Mesajı

Vali Ustaoğlu'ndan Çalışan İdareciler Günü Mesajı

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, 10 Ocak Çalışan İdareciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vali Ustaoğlu'ndan Çalışan İdareciler Günü Mesajı, Vali Ustaoğlu'ndan Çalışan İdareciler Günü Mesajı yayınladı.
yazar
Güven KOCAAVCI
Genel Yayın Yönetmeni
Vali Ustaoğlu'ndan Çalışan İdareciler Günü Mesajı

Vali Ustaoğlu'ndan Çalışan İdareciler Günü Mesajı

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, 10 Ocak Çalışan İdareciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, mülki idare amirlerinin devletin temsilcileri olarak sorumluluklarını üstlenerek, kamu hizmetlerini etkili bir şekilde yerine getiren önemli aktörler olduğunu vurgulayan Vali Ustaoğlu, mülki idare amirlerinin görevlerini mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle yerine getirdiğini belirtti.

Vali Ustaoğlu, mesajında şunlara değindi: Mülki İdare Amirleri, devletin yürütme erkine ait görevlerin yerine getirilmesi, kamu hizmetlerinin koordinasyonu ve denetimi konularında önemli bir sorumluluk üstlenerek, halka hizmet etme idealiyle görevlerini yerine getiren devlet geleneğimizin günümüzdeki temsilcileridir.

Ayrıca, mülki idare amirlerinin devlet politikalarının uygulanmasının yanı sıra, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte mahallerinde Cumhurbaşkanını temsil etme göreviyle yüksek vazife anlayışıyla görevlerini yerine getirdiklerini vurgulayan Vali Ustaoğlu, meslektaşlarının gösterdikleri çaba ve hassasiyetle devlet-millet güven ilişkisinin güçlendiğini ifade etti.

Vali Ustaoğlu, mesajını şehit düşen mülki idare amirleri ile meslektaşlarına Allah'tan rahmet dileyerek, meslektaşlarının 10 Ocak İdareciler Günü kutlama mesajı yayınladı ve ülkemizin kalkınması için yüksek görev bilinci ve hizmet aşkıyla çalışan tüm mülki idare amirlerine teşekkür etti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Başkan Dinçer Orkan Dijital Gençlik Merkezini ziyaret etti

Başkan Dinçer Orkan Dijital Gençlik Merkezini ziyaret etti