ANASAYFA ASAYİŞ Nail Ceylan Beş Gündür Kayıptı Simav Çayında Ölü Olarak Bulundu.

Nail Ceylan Beş Gündür Kayıptı Simav Çayında Ölü Olarak Bulundu.

Nail Ceylan Beş Gündür Kayıptı Simav Çayında Ölü Olarak Bulundu. Karaköy Mahallesi, yakınındaki Simav Çayı yatağında traktörünün bulunduğu noktadan 400 metre kuzey yönünde su içerisinde arama kurtarma ekipleri tarafından Nail Ceylan ölü olarak bulunmuştur.
yazar
Güven Kocaavcı
Haber Sitesi Yayın Yönetmeni
364
GÖSTERİM
Nail Ceylan Beş Gündür Kayıptı Simav Çayında Ölü Olarak Bulundu.

Balıkesir ili, Susurluk ilçesi, Kocapınar Mahallesinde ikamet eden Nail Ceylan (24-Erkek) isimli şahsın 29 Aralık 2023 günü saat: 10:30 sıralarında kayıp olduğunun Jandarmaya bildirilmesi üzerine,


       (5) Jandarma Asayiş Timi, (1) JASAT, (1) OYİT, (1) Jandarma Asayiş Komando Timi, (1) Termal Drone unsuru, (1) İz Takip Köpek Unsuru, AFAD ekipleri ve İstanbul İl J.K.lığından talep edilen (1) Jandarma Sualtı Arama Kurtarma (SAK) Timi, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kuzey Ege Grup Komutanlığından talep edilen (1) Dalış Emniyet Güvenlik ve Arama Kurtarma Timi (DEGAK) ile birlikte Balıkesir İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri olmak üzere toplam (68) personel ile yürütülen arama ve tarama çalışmaları sonucu;

       Nail Ceylan 'a ait traktör 31 Aralık 2023 günü Simav çayı içerisinde suyun (4) metre altında bulunmuş, ancak şahsa ulaşılamamıştır.

       Devam eden arama tarama faaliyetlerinin 5’inci günü olan 03 Ocak 2024 günü saat 10.15 sıralarında kayıp şahıs Nail Ceylan Karaköy Mahallesi, yakınındaki Simav Çayı yatağında traktörünün bulunduğu noktadan 400 metre kuzey yönünde su içerisinde arama kurtarma ekipleri tarafından Nail Ceylan ölü olarak bulunmuştur.

       Susurluk Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.

       Emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması ile suçların azaltılması, önlenmesi ve suçluların yakalanmasına yönelik çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Karesi Belediyesinden Adnan Menderes'e Yeni Yaşam Alanı ve Parklar

Karesi Belediyesinden Adnan Menderes'e Yeni Yaşam Alanı ve Parklar