19 Temmuz 2024
weather
31°
Künye İletişim
Facebook
ANASAYFA Spor Sivasspor, Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor

Sivasspor, Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor

EMS Yapı Sivasspor, Trendyol Süper Lig 2024-2025 sezonunun hazırlıklarına teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde devam ediyor. Futbolcular, kuvvet ve koordinasyon çalışmaları yaparak günü tek idmanla tamamladı.

2 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
Haberleri
Sivasspor, Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor

EMS Yapı Sivasspor, Trendyol Süper Lig 2024-2025 sezonunun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

Kulübün yaptığı açıklamaya göre, teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, kuvvet ve koordinasyon çalışmaları yaptı. Kırmızı-beyazlı ekip, günü tek idmanla tamamladı ve yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.

Yeni Transferlerle Güçleniyor

Sivasspor, bu sezon iddialı bir kadro kurmak için transfer çalışmalarına da hız verdi. Takım, yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirmek amacıyla önemli transferler gerçekleştirdi. Yeni transferlerin takım uyumu ve fiziksel kondisyonlarını artırmak amacıyla yoğun bir antrenman programı uygulanıyor.

Taraftarların Büyük Umutları Var

Sivasspor taraftarları, yeni sezon öncesinde takımlarına büyük destek veriyor. Sosyal medya ve kulüp etkinliklerinde takımlarına olan sevgilerini gösteren taraftarlar, yeni sezonun başarılarla dolu geçeceğine inanıyor.

Kulübün Hedefleri

Teknik direktör Bülent Uygun, yeni sezon hedeflerini belirlerken, takımın Süper Lig’de üst sıralara oynayacağını ve Avrupa kupalarına katılma hedefi taşıdıklarını belirtti. Oyuncuların performanslarını en üst seviyeye çıkarmak için çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Uygun, taraftar desteğinin önemine de dikkat çekti.

GazeteSivas.com Okuyucusuna Not: Bu haber, EMS Yapı Sivasspor'un yeni sezon hazırlıklarına dair güncel bilgileri içermektedir. Detaylar ve en güncel haberler için GazeteSivas.com'u takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Sivas'ta Balık Adamlar "Doğal Akvaryum"u Temizledi

Sivas'ta Balık Adamlar "Doğal Akvaryum"u Temizledi